Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   СПОРТ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=91)
-   -   Футбол днес ... (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=1746)

Гадьо 03-09-2022 08:05

Цитирай:

Първоначално написано от бендо (Мнение578038)
Ами мислете бре,а не копи/пейст;;650не смея да казвам,правилно е да Ви провокирам,сами да си правите изводи;;650и в науката има за сега две истини-електрона вълна ли е или частица,като го изследваш е едно,а иначе е друго:)а ти искаш акъл;;650


Аз мисля!

И първото което направих е да проверя колко е ДДС на храните във Франция - 5%, това ти дава разликата в цените на млякото и салама които са цитирали! А за кравето масло Президент, вариантите които ми идват на ум, са - някоя от веригите да е вдигнала за седмица цената му два пъти, за да може на следващата да го пусне на "промоция" с 80% намаление или вносителя да е сключил договор с производителя само той да продава това краве масло на територията на страната и да му е вдигнал цената двойно за да го продава като "премиум" продукт! Ама никъде в тия варианти правителството не определя цената!
А теб като те гледам освен да разпъваш локуми и да се мислиш за много умен, докато действителността явно е съвсем друга, друго не можеш да правиш!

бендо 03-09-2022 10:48

Цитирай:

Първоначално написано от Гадьо (Мнение578040)
Аз мисля!

И първото което направих е да проверя колко е ДДС на храните във Франция - 5%, това ти дава разликата в цените на млякото и салама които са цитирали! А за кравето масло Президент, вариантите които ми идват на ум, са - някоя от веригите да е вдигнала за седмица цената му два пъти, за да може на следващата да го пусне на "промоция" с 80% намаление или вносителя да е сключил договор с производителя само той да продава това краве масло на територията на страната и да му е вдигнал цената двойно за да го продава като "премиум" продукт! Ама никъде в тия варианти правителството не определя цената!
А теб като те гледам освен да разпъваш локуми и да се мислиш за много умен, докато действителността явно е съвсем друга, друго не можеш да правиш!

Мисли,мисли,някъде четох,че мисълта влияе на реалността и материята;;650

mistor 03-09-2022 17:43

Направо се отвяхте . Масло , кифли , лимонади , цени - това какво общо има с темата ?

Цитирай:

Първоначално написано от mistor (Мнение578060)
Направо се отвяхте . Масло , кифли , лимонади , цени - това какво общо има с темата ?

Прав си,отнесох се:);;650

Та по темата,като гледам Барса май тази година няма кой да ги бие:s101

дрим 03-09-2022 22:35

След мача с БМ ще ти кажа, че ако е като миналата година, вече трябва да се женят :)

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

бендо 03-09-2022 22:37

Лева им пасна като 5лв. у цигулка:);;650

Ситито с Холанд също им се получи:s101;;650


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:21.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.