Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Промяна транспондери на Хелас Сат 3 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=42951)

Nicks1 09-04-2019 10:34

В интерес на истината от поне месец не съм виждал черните ленти.

Neo64 09-04-2019 11:00

:s101Не си защото не си пуснал Бетис-Селта да речем!

аспух 10-04-2019 01:27

От поне месец няма черни ленти, няма и да има :)

Дензел 10-04-2019 10:25

Цитирай:

Първоначално написано от Джунейт (Мнение506252)
Не, и двата са свързани със самостоятелни кабели към конвертора
Основния с 20 метра кабел, допълнителния с 10 метра кабел.

Провери си захранващите контакти (220 V) дали нямаш завъртяни и фазовия проводник да ти излиза на корпус. Имах такъв един случай на сгрешен разклонител, и единият приемник заедно с телевизора включени в него, през корпуса подаваше направо на конвертора фаза. И докато го разбера ми се разказа играта.

spaice 10-04-2019 13:08

Тая тема не беше ли за "Промяна транспондери на Хелас Сат 3"?
Вече сума глупости се изписаха, сега пак наново ще се почне да се обяснява ту за кабели, ту за конектори.
Или за черни ленти, бели ленти, бастуни, камери футболни отбори.
Даже някой може да се включи и с въпроса "Каква тоалетна хартия да си купя?".

kostadin_123 11-04-2019 08:56

Цитирай:

Първоначално написано от spaice (Мнение506609)
Тая тема не беше ли за "Промяна транспондери на Хелас Сат 3"?
Вече сума глупости се изписаха, сега пак наново ще се почне да се обяснява ту за кабели, ту за конектори.
Или за черни ленти, бели ленти, бастуни, камери футболни отбори.
Даже някой може да се включи и с въпроса "Каква тоалетна хартия да си купя?".


Аз напълно те подкрепям и тъй като на точно посочените теми не се обръща внимание мисля да питам (да поспамя) тук за LNB-та на пръв поглед с еднакви параметри и устройства но в разлика в цената от няколко лева в един и същи магазин?!
Как става този номер, едва ли е само причината в "различната партида"???

spaice 11-04-2019 09:38

Цитирай:

Първоначално написано от kostadin_123 (Мнение506652)
Аз напълно те подкрепям и тъй като на точно посочените теми не се обръща внимание мисля да питам (да поспамя) тук за LNB-та на пръв поглед с еднакви параметри и устройства но в разлика в цената от няколко лева в един и същи магазин?!
Как става този номер, едва ли е само причината в "различната партида"???

АМИ О**ОРИ СИ НОВА ТЕМА БРЕ. Има раздел Дъра-Бъра. И там може да питаш как така в магазина до вас има 6 видя хляб добруджа и защо цените им са различни.

oldgraf 11-04-2019 10:20

Цитирай:

Първоначално написано от spaice (Мнение506654)
АМИ О**ОРИ СИ НОВА ТЕМА БРЕ. Има раздел Дъра-Бъра. И там може да питаш как така в магазина до вас има 6 видя хляб добруджа и защо цените им са различни.


ОФФ: Защо решихте, че думичката "Т В " трябва да се цензурира ? Вижам го и в други теми

kostadin_123 11-04-2019 11:01

Цитирай:

Първоначално написано от spaice (Мнение506654)
АМИ О**ОРИ СИ НОВА ТЕМА БРЕ. Има раздел Дъра-Бъра. И там може да питаш как така в магазина до вас има 6 видя хляб добруджа и защо цените им са различни.

Не мен ме дразни друго, че цялата тема я обърнахте на бит пазар кой какви мачове гледал и на кой му се пиксализирала някоя си HD програма.


Чети целият текст не само част от него!


А за темата ще отворя, но едва ли някой ще отговори!!! За това реших да питам тук така и така е задръстена темата с коментари извън тематиката за която е започната да взема и аз да попитам........

Джунейт 12-04-2019 12:05

Цитирай:

Първоначално написано от Дензел (Мнение506602)
Провери си захранващите контакти (220 V) дали нямаш завъртяни и фазовия проводник да ти излиза на корпус. Имах такъв един случай на сгрешен разклонител, и единият приемник заедно с телевизора включени в него, през корпуса подаваше направо на конвертора фаза. И докато го разбера ми се разказа играта.

Махнах четворния конвертор и сложих стария с един изход и вързах само 20 метровия кабел , няма проблеми показва си екстра. Демек проблема е бил в четворния конвертор друг извод нямам.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:26.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.